Van Bach naar Buenos Aires

Noa Wildschut & Friends – Openingsconcert Loosdrecht Chambers

Voor de kamermuziekserie Loosdrecht Chambers keert de in Hilversum geboren Noa Wildschut terug naar haar geboortestreek. Samen met vijf strijkers uit het Radio Filharmonisch Orkest opent zij de serie in het LichtBaken.

Noa behoort tot de meest markante Nederlandse violisten van haar generatie. Op zevenjarige leeftijd debuteerde zij in de Grote Zaal van Het Concertgebouw. Inmiddels treedt zij internationaal op als solist en kamermusicus en is zij als exclusief artiest verbonden aan Warner Classics.

In Van Bach naar Buenos Aires voert het ensemble het publiek van Bachs vioolconcert naar de ritmische wereld van Piazzolla. In de intieme setting van het LichtBaken zit het publiek dicht bij Noa en de musici van het RFO.

De vijf musici van het Radio Filharmonisch Orkest zijn: Masha Iakovleva (viool), Julia Kleinsmann (viool), Frank Brakkee (altviool), Eveline Kraayenhof (cello), Andres Vela (contrabas).

Het concert duurt ongeveer een uur. Na afloop is één drankje inbegrepen en blijven de musici aanwezig voor een ontmoeting met het publiek.

  • Tickets · €25
  • t/m 26 jaar · €15
  • duur ± 1 uur · drankje na afloop inbegrepen

BESTEL TICKETS

Bekijk het volledige programma en alle uitvoerenden HIER.

Wil je Loosdrecht Chambers steunen? Lees het document hieronder!